Caprice - kolekce na léto 2015

Caprice - kolekce na léto 2015

Firma Caprice vytvořila kolekci v souladu se svým heslem "Fashion a Welness", která spojuje módní trendy obuvi s pohodlím a komfortem.

Módní kolekce klade důraz na přirozenost, rovnováhu a harmonii. Barvy jsou decentní. Vedle přírodních a něžných tónů vsadili návrháři na červenou, modrou, černo-bílý kontrast a částečně na metalické odstíny. Ležérní baleríny, pohodlné mokasíny, lehoučké letní polokozačky a sandálky jsou módními hity sezony.

 

Použité teletiny, koziny a jelenice zajišťují neobyčejně vysokou kvalitu. Jemná jelenice, která je nově nabízena ve vysoce ceněných metalických kůžích, potrhuje vysoký standart kolekce obuvi Caprice. Dámské mokasíny a balerínky bez podšívky vás přesvědčí svou měkkostí a také tím, že působí na nohy jako "druhá kůže". Technologicky náročná perforace obuvi, laserové ornamenty a další dekorace na kůži odlišují tuto kolekci od ostatních.


Tvar obuvi následuje čistý a puristický trend sezony. Kulaté ženské tvary částečně zvýrazněny nápadnou špičkou. "Welness - inovace" firmy Caprice, On Air stélka a ANTISHOKK podpatek jsou pevným komponentem nové kolekce. Lehká a flexibilní stélka a podrážka jsou ideální pro delší nošení. Různorodost podpatků střední výšky vás jistě uspokojí.


Novinkou je technologie "SACCHETTOS by CAPRICE". Tato novinka je inspirována výrobou mokasín a flexiblových technologií. Při této technicky velmi náročné konstrukci obuvi se podšívka přímo přišívá ke svršku jako sáček ( italsky sacchetto). Modely, měkkoučké jako rukavičky, nabízí senzační flexibilní, pohodlný a super lehký komfort nošení.

 

 

24.6.2015 17:11

0 ks
Košík: 0
0 ks