ŽIVOT A STYL | Rejnok obuv

ŽIVOT A STYL

Obuv Caprice = Fashion a wellness

4.6.2015 15:10

Obuv caprice, která pochází z německého města Pirmasens, se objevila poprvé na výrobní lince v roce 1990. Firma Caprice usiluje o cíl vyvinout obuv, která připomíná "chůzi na vzduchových polštářích".

více...

Češky jsou v nákupu bot konzervativní, preferují černou klasiku, v průměru kupují tři páry bot ročně

21.4.2015 11:41

Česky jsou při výběru obuvi stále konzervativní. Ve srovnání s Němkami si kupují o více než polovinu bot méně, upřednostňují černou barvu a klasický styl. Více než 60 % českých botníků tak tvoří černé boty. Výhradní distributorka značky Tamaris v České republice Iva Macháčková ve svém komentáři objasní, proč se Češky bojí experimentovat, na co kladou Němky při nákupu bot důraz nebo jaké boty upřednostňují oba národy.

více...

Jak nosit kozačky nad kolena?

12.11.2014 16:55

Kozačky nad kolena právě zažívají svou renesanci. Je pravda, že je to atypický druh obuvi a ženy se právem bojí, aby nevypadaly "lacině".

více...

Sandály a ponožky?

29.7.2014 16:14

Autor: MartinaS

Máme tu léto a s ním spojené jedno každoroční téma: patří ponožky do letních sandálů a pantoflí? Většina populace se pokaždé rozdělí na ty, kteří považují spojení letní obuvi a ponožek za nepřijatelné a módní sebevraždu, a pak na přesný opak lidí, kteří považují ponožky v sandálech za příjemné a pohodlné. Do které skupiny patříte vy?

více...

Obuv U.S. Polo má svůj styl!

19.5.2014 14:24

Autor: Martina N

Tagy: boty, Móda

Věděli jste o tom, že americká značka U.S. Polo si definitivně největší reklamu udělala sponzorstvím LOH v Londýně a pak i ZOH v Soči? Olympijská kolekce oděvů Ralpha Laurena byla sice hodnocená jako přezdobená,ale i tak zaujala.

více...

U.S. POLO

11.4.2014 17:17

Autor: sn

Tagy: boty, kabelky

U.S. Polo Assn. je oficiální značka americké národní asociace pola United States Polo Association. Na trhu je již od roku 1890. Což jistě svědčí o kvalitě a neotřelých kombinacích všech modelů. U.S. Polo to není jen sportovní obuv, ale také slušivé doplňky pro volný čas i sport.

více...

předchozí1 2
0 ks
Košík: 0
0 ks