Vrácení zboží do 30 dnů zdarma

Pokud vám objednané zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, můžete jej během 30-ti dnů po obdržení nenošené vrátit na adresu centrály firmy REJNOK obuv s.r.o. Sokolovská 58,36005 Karlovy Vary . Zboží zašlete spolu s dokladem o koupi zpět na naši adresu s krátkým popisem důvodu vrácení zboží. Zpětné zaslání zboží je možné pouze v původním stavu a obalu  bez známek užívání. Spotřebitel využije vrácení objednávky zdarma na pobočce Zasilkovny a  podá zprávu na   info@rejnokobuv.cz. Tímto způsobem je řešeno vrácení poštovních nákladů u internetového prodeje zboží dle nařízení EU na území ČR. Peníze za vrácené zboží Vám vrátíme do 7 pracovních dnů po obdržení Vaší zpětné zásilky, proto pro urychlení vrácení kupní částky prosíme zašlete s vrácenou obuví  také  číslo Vašeho bankovního účtu. Hotovost za vrácené zboží  zasíláme poštovní poukázkou jen na jméno objednatele pouze v rámci České republiky. Neposílejte zboží na dobírku, doporučujeme Vám zboží před odesláním zpět pojistit.

Zaslání peněz za vrácené zboží na Slovensko provádíme pouze na slovenský  bankovní účet a to zcela zdarma bez poplatků.Pro správný  bankovní převod je povinen spotřebitel uvést IBAN a SWIFT kod své banky.

 

Vrácení zboží 1x zdarma podáním zásilky na pobočce Zasilkovny

Spotřebitel využije vrácení zásilky zdarma, podáním emailové zprávy na info@rejnokobuv.cz . V žádosti uvede: způsob vrácení Zasilkovna ,číslo původní objednávky, jméno, příjmení ,adresu a číslo bankovního spojení . Následně mu bude doručena do jeho emailové schránky etiketa ze systému Zasilkovny ,pro podání zásilky zdarma na pobočkách Zasilkovna v celé ČR. Spotřebitel po vytisknutí a nalepení předá zabalenou zásilku na nejbližší přepážku Zasilkovny.  Po přijetí ke zpětnému zaslání zásilky v pobočce Zasilkovna.cz bude vystaven doklad o převzetí. Svoz zásilky zdarma lze uplatnit na území České republiky a Slovenska.

Výměny zboží 1x zdarma

Jestliže chce zákazník obuv vyměnit za jinou velikost, obuv zašle zpět zdarma na adresu prodejny uvedené na účtence. Je dobré si výměnu předem dohodnout telefonicky s prodejnou. Telefonní číslo je uvedeno na přiložené účtence ke zboží. Stav dostupných velikostí si ověřte po zadání artiklu obuvi do vyhledávacího pole (vyhledat ve zboží) za přední straně webu, startovací stránce www.rejnokobuv.cz. Číslo artiklu je uvedeno na účtence jako (Kod.Zb.-8mistné číslo -příklad 22400137). Dostupnou velikost si můžete k výměně rezervovat maximálně 48 hodin.Spotřebitel využije vrácení zásilky zdarma, podáním emailové zprávy na info@rejnokobuv.cz.  Následně mu bude doručena do jeho emailové schránky etiketa ze systému Zasilkovny ,pro podání zásilky zdarma na pobočkách Zasilkovna.cz  v celé ČR a to  pouze 1x za jednu objednávku. Další výměny velikostí obuvi u stejné objednávky jsou již za doplatek poštovného. Cena vráceného zboží  bude započtena s cenou za zboží vyměněné. V případě, že spotřebiteli byla zásilka doručena s 0,- cenou za dopravu, je cena dopravy za vyměněné zboží též s 0,- cenou. Vrácení zboží je možné pouze v původním stavu a obalu, bez známek užívání. Neposílejte zboží na dobírku, doporučujeme Vám zboží před odesláním zpět pojistit.Výměna zboží zdarma lze uplatnit pouze na území České republiky.

 

Přejeme Vám pohodlnou chůzi v obuvi zakoupené  u  firmy

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0